Lektor Profil

Alena Šarvajcová

O mně a mých lekcích

“Je krásné hodit starosti za hlavu, ale nenechme je přistát na zádech”
 
Mnoho našich starostí tam přistává a spůsobuje různé bolístky. Nejsou to jenom starosti, ale i způsob našeho života, který nám přináší bolesti zad. My jim však můžeme předcházet nebo je správným cvičením odstranit či zmírnit. V každém období svého života jsem procházela různým pohybem. Od atletiky, fitness, aerobiku, tance a zumby jsem se dopracovala do období, kdy získávám energii v józe. Zájem o prohloubení znalostí jsem rozšířila v ročním kurzu jógy, který jsem ukončila v roce 2015.
 
Absolvovala jsem kurz Cvičitele jógy 2. třídy v systému Jóga očima fyzioterapeuta u fyzioterapeutky Bei Merksbauerové. Svým cvičením bych se ráda s lidičkami podělila o získané vědomosti a spolu s nimi se naučila používat správně své tělo nejen při cvičení, ale i v každodenním živote. 
 
A keďže celý svoj život sa pohybujem medzi číslami, rada by som Vám ho priblížila v číslach. 5 rokov žijem v Prahe, 40 nádherných rokov som prežila na Slovensku v mojom rodnom meste Trnava. Mám skvelého 25 ročného syna a úžasného priateľa. K tomu milión kreatívnych nápadov, keďže rada kreslím, maľujem na všetko čo mám po ruke a šijem. Pretváram staré veci na nové. Robím si radosť veselými ľuďmi a farebným svetom okolo mňa :) Tréner jógy 2. triedy Certifikovaný inštruktor zumby Trenér aerobiku 3. triedy
 

POWER VINYASA

Dynamičtější a fyzicky náročnější cvičení pro všechny ty, kteří se chtějí nejen protáhnout, ale i posílit svaly, získat pevnost a flexibilitu. Předpokládá se určitá základní znalost jednotlivých pozic, rychlejší střídání ásan. Vhodná ke zhubnutí, formování a udržení postavy. Rozvíjí koncentraci a dodá velké množství energie.

MEDICAL YOGA

Jóga pro zdraví. Klidnější, fyzicky méne náročné cvičení v mírném tempu zaměřené na procvičení celého těla anatomicky správným pohybem i za pomoci cvičebních pomůcek. Plynulé a opakované protažení zkrácených svalů, precizní provedení cviků, práce s posílením hlubokého stabilizačního systému, prevence proti bolesti zad. Vhodná pro každého bez rozdílu věku a bez velkých zdravotních problémů.

HORMONÁLNÍ JÓGA

Hormonální jógová terapie určená všem ženám, kterým záleží na svém zdraví. Cvičební sestava prvků pomůže dosáhnout lepšího zdraví a vitality do vysokého věku. Znovu aktivuje tvorbu hormonů potřebných pro zvládnutí období menopauzy, je vhodná i pro mladé ženy trpící menstruačními bolestmi, PMS anebo problémy s otěhotnením. Zlepšuje funkčnost štítné žlázy, nespavost, inkontinenci, zlepšuje kvalitu vlasů, kůže a nehtů, pomáha jako prevence proti depresi.

 
Vzdělání:
 

Trenér jógy 2. třídy 

Certifikovaný instruktor zumby

Trenér aerobiku 3. třídy

Certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie DINAH RODRIGUEZ

 

Lekce:

semináře Hormonální jógová terapie pro ženy

  

 

 Kontaktní informace

Platba

  • Online platby poskytuje GoPay
  • Příjímáme karty těchto asociací:

Obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů