... znáš svůj hlas?

Hlasová dílna: 

Vědomá práce s hlasem s Lenkou Jankovskou

...dech, rezonance, bytí, harmonie, radost, sdílení, svoboda... náš hlas


 pátek 12. 10. 2018 a 16. 11. 2018
18,30 - 20,30


Lektor: Lenka Jankovská - profesionální zpěvačka a vokální koučka (Lena Yellow, Yellow Sisters, Mateřská.com)

Cena: 400,- Kč

Pojďme společně prozkoumávat nejúžasnější hudební nástroj - vlastní tělo a hlas v něm. Zvu vás ke kreativnímu odpočinku. Budeme si hrát s melodií, rytmem, sdílet společnou harmonii, rozvíjet hudební intuici a paměť, schopnost naslouchat, otevírat se inspiraci a sebevyjádření. Radost bude naším kompasem na cestách hlasovou krajinou. Budu se těšit na společné zážitky. Předchozí zkušenost se zpěvem není podmínkou.

Lenka Jankovská aka Lena Yellow je profesionální zpěvačka a vokální koučka. Působí ve vlastních hudebních projektech Lena Yellow (soul-jazz), Mateřská.com (avantgardní rap) a Yellow Sisters (a cappella). Věnuje se práci s hlasem - vyučuje skupiny i jednotlivce, spolupracuje s různými hudebníky a kapelami (Jan Burian, Jaroslav Dušek, Janek Ledecký, Michal Prokop, Vojta Dyk, Michal Dvořák, Chinaski ad.), podílí se na hudební produkci a managementu a příležitostně moderuje.

www.lenayellow.com

www.yellowsisters.com

www.materska.comPŘIHLÁŠKY A ZÁVAZNÁ REZERVACE MÍSTA ZDE:https://jogajoy-cz8.webnode.cz/rozvrh-a-rezervace-2

PLATBA A STORNO PODMÍNKY:

Po přihlášení na akci v rezervačním systému, který je závazný zašlete do 5 dnů platbu na č.ú.: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte vaše tel. číslo, do zprávy Vaše jméno a příjmení a název akce. Pokud nebude částka připsána na účet Joga Joy Centra, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolenou akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví nejpozději 24 hod před začátkem akce, je Joga Joy Centrum oprávněno akci účtovat v plné výši. Pokud nemůžete na svou lekci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu. Děkujeme za pochopení.