... zpívání pro radost 


HLASOVÁ DÍLNA:

Zpívání pro radost - Otevírání hlasu  s Lenkou Jankovskou

... vydej se v novém roce na cestu otevírání a poznávání hlasu ...

jednotlivé termíny: 

pátek 15. 2. 2019 
pátek 22. 3. 2019

18,30 - 20,30


Lektor: Lenka Jankovská - profesionální zpěvačka a vokální koučka (Lena Yellow, Yellow Sisters, Mateřská.com)


Cena: 400,- Kč


Zpíváte si rádi jen tak pro sebe nebo dětem? Přáli byste si získat více sebedůvěry ve zpěvu nebo mluveném projevu? Zvu vás na kurz otevírání a poznávání hlasu. Naučíte se jak jej používat tak, abyste se cítili dobře. Propojíte se s vlastní tvořivostí a osobitostí. Začneme relaxací, hlasovou jógou a dechovými cvičeními, budeme si hrát s melodií, rytmem a harmonií. Zazpíváme si písně z celého světa a vytvoříme si i vlastní. Ale hlavně si společně aktivně odpočineme.

Předchozí zkušenost se zpěvem není podmínkou.

Dílna se otevře minimálně pro 5 účastníků.

Lenka Jankovská aka Lena Yellow je profesionální zpěvačka a vokální koučka. Působí ve vlastních hudebních projektech Lena Yellow (soul-jazz), Mateřská.com (avantgardní rap) a Yellow Sisters (a cappella). Věnuje se práci s hlasem - vyučuje skupiny i jednotlivce, spolupracuje s různými hudebníky a kapelami (Jan Burian, Jaroslav Dušek, Janek Ledecký, Michal Prokop, Vojta Dyk, Michal Dvořák, Chinaski ad.), podílí se na hudební produkci a managementu a příležitostně moderuje.

www.lenayellow.com

www.yellowsisters.com

www.materska.com
PŘIHLÁŠKY A ZÁVAZNÁ REZERVACE MÍSTA ZDE:https://jogajoy-cz8.webnode.cz/rozvrh-a-rezervace-2

PLATBA A STORNO PODMÍNKY:

Po přihlášení na akci v rezervačním systému, který je závazný zašlete do 5 dnů platbu na č.ú.: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte vaše tel. číslo, do zprávy Vaše jméno a příjmení a název akce. Pokud nebude částka připsána na účet Joga Joy Centra, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolenou akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví nejpozději 24 hod před začátkem akce, je Joga Joy Centrum oprávněno akci účtovat v plné výši. Pokud nemůžete na svou lekci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu. Děkujeme za pochopení.