Náš tým

MGR. TAŤÁNA AMETOVÁ
MGR. TAŤÁNA AMETOVÁ

"ŽIVOT JE LÁSKA"

Jmenuji se Taťána Ametová a narodila jsem se v Praze ve znamení Berana v roce 1972. Jsem vdaná a mám dvě dcery. Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Sociální práce a získala tak titul Mgr. Specializovala jsem se na systemickou terapii a sociální práci v trestní justici. Byla jsem spolutvůrkyní projektu Probační a mediační služby v Praze. Pracovala jsem jako probační pracovník, dále pak již v soukromém sektoru jako psychoterapeut. Již od dětství jsem aktivně sportovala - sportovní gymnastika. Jako dorostenka, jsem ve II. kat. získala 1.místo na přeboru ČR. Trénovala jsem i malé gymnastky. V průběhu let do mého života vstoupila jóga a dnes i vyučuji jógu dospěláky i dětičky. Mnoho, opravdu již mnoho let pracuji sama na svém seberozvoji skrze mnoho seminářů, vlastních terapií s úžasnými lektory, kouči i duchovními učiteli. Jednu věc jsem za ty roky pochopila - každý jsme tvůrcem svého života. A to jaký náš život bude, je pouze a jen na nás. Naučit se a pochopit principy tvoření není jen tak, ale pokud člověk o to stojí a touží ve svém srdci po svobodě, tak všechno zvládne. Chce to kus odvahy, dobrého učitele (vedení) - alespoň po nějakou dobu, a především hodně a hodně pokory a úcty. Výsledky přichází a stojí za to. Je to nekončící proces, je to cesta, je to radost a láska. Děkuji všemu a všem, které jsem na své cestě potkala a potkávám :-).

Můj život nebyl vždy procházkou růžovou zahradou. Dřívě jsem neměla ani páru o tom, že můžu tvořit svůj život, že mám právo na radost a že můžu být spokojená, klidná, zdravá a šťastná. Měla jsem obrovské problémy sama se sebou, trpěla jsem různými druhy závislostí, byla jsem věčně vystresovaná, přepadaly mne depresivní stavy a stavy marnosti, že nic už nemá smysl. Vše se ale začalo měnit ve chvíli, kdy jsem se rozhodla na sobě začít pracovat. Vydala jsem se na duchovní cestu. A už to přicházelo samo. Lidé, akce, semináře, terapie, duchovní učitelé, guruové .... jóga. Dnes již toto vím a neustále za tím směřuji dále a dále. Je to nádherná cesta, i když chvílema dost těžká. Pokud se však začnete na svůj život dívat jako na příležitost k růstu, a že vše, co se vám děje má hluboký význam a smysl, vše se najednou odlehčí. I když právě prožívané situace jsou bolestivé a těžké. Projdeme-li jimi, čeká na nás pochopení a uvolnění. A pak zase něco nového a to je pořád dokola a dokola. Ale to dokola je právě ta dokonalost na této cestě - cestě za sebou samým, svým sebepoznáním a sebeláskou.

Jóga můj život obohatila o nový rozměr - zklidnění, zpomalení, zjemnění se a o pocit naplnění, o nové přátele a zážitky. Díky :-)

V roce 2012 jsem prošla zasvěcením Shaktipat (aktivace kundaliní energie shakti) u osvíceného indického mistra Swami Nardananda a obdržela jsem od něho jméno VIDYA - moudrost, bohyně vědění, ta jež povznáší jedince z temnoty do světla. Na Bali v Indonésii se používá Widya.

V roce 2016 jsem absolvovala svůj sen zažít šamanskou ceremonii s ayahuascou. Sen se mi naplnil a já skrze tuto hlubokou očistu uviděla svůj záměr duše v tomto životě - stát se skutečnou ženou a žít tak v blaženosti. Pochopit hloubku a principy ženství, ženské energie.

Stále si plním své sny a řídím se moudrem, že SVŮJ ŽIVOT SI VYTVÁŘÍME SAMI A DÁLE NESNAŽ SE ZJISTIT KÝM JSI, ALE STAŇ SE TÍM, KÝM CHCEŠ BÝT :-). Toto je hluboké moudro, žádný osud neexistuje, vše a celý náš život je výsledkem našich vědomých či nevědomých rozhodnutích. Stát se sami sobě bohem, lépe řečeno rozpomenout se na své božství uvnitř sebe toť úkol každého člověka, to je začátek obrovské svobody a tvoření.

Mým dalším snem je zrealizovat z našeho domu ve Kbelích Léčebné a relaxační centrum pro všechny lidičky, kteří hledají relax, pohodu a znovunalezení své vnitřní síly a radosti a znovuobjevení svého energetického zdroje. V současné době vám můžeme nabídnout léčení a relax v podobě jogy, meditací, relax pobytů, jógových pobytů v Čechách, na ostrově bohů Bali, koučink, osobnostní rozvoj. V blízké budoucnosti pro Vás chystáme otevření Wellness spa relax a healt centra s další nabídkou služeb pro vaše pohodlí, relaxaci a léčení.

TVOŘIT ZNAMENÁ NASLOUCHAT SVÉMU VNITŘNÍMU VEDENÍ - SVÉMU SRDCI. BÝT NAPLNĚN VNITŘNÍM KLIDEM, LÁSKOU, ÚCTOU A POKOROU.

 • Vzdělání:
 • Filosofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze - obor Sociální práce
 • (specializace na Systemickou terapii a Sociální práci v trestní justici a Mediaci),
 • Výcvik Systemická terapie (ISZ)
 • Instruktor jógy BMSA
 • Instruktor jógy BMSA specializace Powerjóga
 • Instruktor jógy BMSA specializace Hathajóga
 • Akreditovaný zdravotník zotavovacích pobytů
 • Akreditovaný kurz Reflexní terapie
 • Akreditovaný trenér sportovní gymnastiky a rozhodčí
 • Meditační semináře se Swami Nardanandem - zasvěcení a probuzení kundaliní energie Shakti a od Swamiho jsem obdržela jméno Vidya - bohyně vědění, ta jež povznáší jedince z temnoty do světla
 • Kurz Hormonální jógové terapie u Pavly Rožumberské
 • Šamanská ceromonie Ayahuasca s ekvádorským šamanem

Lekce:

pondělí 14.00 - 15.00  Dětská jóga ve Scio škole Praha 9 

pondělí 17.00 - 18.00   Dětská jóga pro školáky

pondělí 18.30 - 20.00   Hathajóga s relaxací pro mírně pokročilé, nevhodné pro začátečníky 

úterý 18.15 - 19.45   Hathajóga s relaxací pro všechny 

úterý 20.00 - 21.00  Medical jóga - zdravá jóga pro začátečníky, mírně pokročilé 

středa 18.00 - 19.00  Zdravá jóga pro zdravá záda, zdravé tělo a klidnou mysl  pro začátečníky a mírně pokročilé

středa 19.15 - 20.45  Hathajóga s relaxací pro všechny

čtvrtek 18.15 - 19.15 Powerjóga pro všechny 

neděle 17.45 - 18.45  Fit powerjóga 

neděle 19.00 - 20.00  Hathajóga s relaxací pro všechny

dětské kurzy

individuální lekce jógy

psychoterapie, koučink

kraniosakrální terapie

www.tatana-ametova.cz

PAVLA SYNKOVÁ
PAVLA SYNKOVÁ

Jmenuji se Pavla Synková, je mi 35 let. Mám dvě děti a jsem vdaná. K józe mne přivedli až zdravotní problémy, kdy tělo řeklo dost.

V józe jsem našla nejen uzdravení, ale také umění naslouchat vlastnímu tělu , které je chrámem pro náš život a je třeba o něj pečovat jak po fyzické, ale i duchovní stránce, aby naše mysl byla v souladu se sebou sama.Jóga je pro mne rovnováha, čistota, harmonie v dnešní uspěchané době.Proto jsem se rozhodla stát se lektorkou. Nyní se vzdělávám na akademii Václava Krejčíka v kurzu 150H Hatha a Power jógy. Dále mám  kurz pro nejmenší jogínky a jogíny u České asociace dětské jógy. Cvičit s dětmi je pro mne velká inspirace a také možnost si uvědomit, že i když jsme dospělí, můžeme být stále hravými dětmi, které jsou bezprostřední, radostní, plní snů a otevřenosti.

Lekce:

dětská jóga pro předškoláky 

SANDRA DEWI MARSITO
SANDRA DEWI MARSITO

Jmenuji se Sandra Dewi Marsito

Ráda se nořím do alchymie sebeobjevování. Pravidelný pohyb a cvičení pozornosti je mou oblíbenou činností, která přináší příležitost citlivěji vnímat své tělo a začít chápat souvislosti. Pěstování schopnosti vnímat signály těla je pro mne cestou k sebeléčbě a zdraví. Jóga je k tomu drahocenným nástrojem. Nástrojem ke kultivaci těla i mysli, cestou k celkovému uvolnění. Cestou k tomu, aby byl člověk sám sobě tím nejlepším přítelem.

Jsem lektorkou angličtiny a instruktorkou jógy II. třídy Český svaz jógy

Lekce:

úterý 9.00 - 10.00   Ranní jóga pro všechny (od října 2018)

Dětská jóga v anglickém jazyce

Individuální a skupinové lekce v anglickém jazyce

záskoky 

ALENA ŠARVAJCOVÁ
ALENA ŠARVAJCOVÁ
Jmenuji se Alena Šarvajcová. "Je krásné hodit starosti za hlavu, ale nenechme je přistát na zádech" Mnoho našich starostí tam přistává a spůsobuje různé bolístky. Nejsou to jenom starosti, ale i způsob našeho života, který nám přináší bolesti zad. My jim však můžeme předcházet nebo je správným cvičením odstranit či zmírnit. V každém období svého života jsem procházela různým pohybem. Od atletiky, fitness, aerobiku, tance a zumby jsem se dopracovala do období, kdy získávám energii v józe. Zájem o prohloubení znalostí jsem rozšířila v ročním kurzu jógy, který jsem ukončila v roce 2015. Absolvovala jsem kurz Cvičitele jógy 2. třídy v systému Jóga očima fyzioterapeuta u fyzioterapeutky Bei Merksbauerové. Svým cvičením bych se ráda s lidičkami podělila o získané vědomosti a spolu s nimi se naučila používat správně své tělo nejen při cvičení, ale i v každodenním živote. A keďže celý svoj život sa pohybujem medzi číslami, rada by som Vám ho priblížila v číslach. 5 rokov žijem v Prahe, 40 nádherných rokov som prežila na Slovensku v mojom rodnom meste Trnava. Mám skvelého 25 ročného syna a úžasného priateľa. K tomu milión kreatívnych nápadov, keďže rada kreslím, maľujem na všetko čo mám po ruke a šijem. Pretváram staré veci na nové. Robím si radosť veselými ľuďmi a farebným svetom okolo mňa :) Tréner jógy 2. triedy Certifikovaný inštruktor zumby Trenér aerobiku 3. triedy


HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY

Hormonální jógová terapie určená všem ženám, kterým záleží na svém zdraví. Cvičební sestava prvků pomůže dosáhnout lepšího zdraví a vitality do vysokého věku. Znovu aktivuje tvorbu hormonů potřebných pro zvládnutí období menopauzy, je vhodná i pro mladé ženy trpící menstruačními bolestmi, PMS anebo problémy s otěhotnením. Zlepšuje funkčnost štítné žlázy, nespavost, inkontinenci, zlepšuje kvalitu vlasů, kůže a nehtů, pomáha jako prevence proti depresi.

Vzdělání:

Trenér jógy 2. třídy

Certifikovaný instruktor zumby

Trenér aerobiku 3. třídy

Certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie DINAH RODRIGUEZ

Lekce:

semináře Hormonální jógová terapie pro ženy