Rozvrh a rezervace lekcí, dětských kurzů a dalších akcí a jak na to ... stačí kliknout na tlačítko Vytvořit rezervaci, kde uvidíte i rozvrh lekcí 

ROZVRH LEKCÍ:

PONDĚLÍ 

15.50 - 16.50  Dětská jóga školáci kurz (3 volná místa)

17.00 - 18.00  Dětská jóga školáci kurz (obsazeno)

18.30 - 20.00  Hathajóga s relaxací (nevhodné pro začátečníky)

ÚTERÝ 

9.00 - 10.00  Ranní jóga

18.15 - 19.45  Hathajóga s relaxací 

20.00 - 21.00  Medical jóga

STŘEDA 

18.00 - 19.00  Zdravá jóga 

19.15 - 20.45  Hathajóga s relaxací 

ČTVRTEK

18.30 - 19.30  Relaxační jin jóga 

NEDĚLE 

17.45 - 18.45  Fit powerjóga

19.00 - 20.00  Hathajóga pro všechny 

Zde si můžete vytvořit svou rezervaci na lekci nebo na více lekcí až na půl roku dopředu podle toho, jak chcete ... můžete chodit na jednotlivé vstupy nebo na vstupové permanentky, Rezervace na dětské kurzy a další akce ...

PARKOVÁNÍ - v ulici Pod Nouzovem můžete parkovat jen na vyhrazených parkovacích místech, jinak je zde obytná zóna. Parkovat můžete na novém parkingu v ulici Jilemnická nebo v přilehlých ulicích z Jilemnické ulice. Dochozí vzdálenost pěšky je jen pár minutek ... 

Rezervace lekce a dalších akcí 

Po kliknutí na tlačítko Vytvořit rezervaci si vytvoříte registraci a zobrazí se Vám i celý rozvrh. Registrace není "závazná". Závazným se stává až vytvoření konkrétní rezervace na konkrétní lekci. 

VŠECHNY REZERVACE JSOU ZÁVAZNÉ.

PŘIHLÁŠENÍM V REZERVAČNÍM SYSTÉMU NA LEKCI JÓGY, SEMINÁŘ, KURZ, WORKSHOP ČI DALŠÍ NABÍZENÉ SLUŽBY (TERAPIE, PORADNA ...) SOUHLASÍTE SE STORNO PODMÍNKAMI JOGA JOY CENTRA.

Před první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na červené políčko VYTVOŘIT REZERVACI.

REZERVACE LEKCE JÓGY

Rezervovat svou lekci můžete nejpozději 1 hodinu před začátkem lekce a nejdříve na půl roku předem (na celé pololetí). Na uvedený e-mail Vám obratem přijde POTVRZENÍ REZERVACE a 2 DNY před lekcí Vám přijde na e-mail PŘIPOMENUTÍ REZERVACE na Vaši lekci. Skrze tyto oba e-maily nebo rezervační systém se můžete včasně a bezplatně odhlásit nejpozději však 24 hodin před začátkem lekce. Pokud si chcete zarezervovat své místo na celé pololetí (nebo jak Vám vyhovuje), tak si zarezervujte všechny lekce jednotlivě až do konce daného pololetí. Na e-mail Vám přijde POTVRZENÍ REZERVACE na všechny předem Vámi zvolené lekce a následně pak vždy před každou jednotlivou lekcí Vám 2 dny předem přijde na e-mail PŘIPOMENUTÍ REZERVACE.

PŘÍHLÁŠENÍ U KURZŮ, SEMINÁŘŮ, WORKSHOPŮ, AKCÍ, DALŠÍCH SLUŽEB

Po přihlášení na akci v rezervačním systému, který je závazný zašlete do 5 dnů platbu na č.ú.: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte vaše tel. číslo, do zprávy Vaše jméno a příjmení a název akce.

DĚTSKÉ KURZY PŘIHLÁŠENÍ A ZPŮSOB PLATBY ZDE

Odhlášení lekce a dalších  akcí ... 

Rezervovanou lekci nebo lekce můžete odhlásit kdykoliv v celém pololetí, ale to nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Odhlášení z lekce U JEDNOTLIVÝCH VSTUPŮ I U VSTUPOVÝCH PERMANENTEK se provádí pouze on-line v rezervačním systému nebo přes e-mail "Potvrzení rezervace" nebo e-mail "Připomenutí rezervace" a to nejpozději 24 hodin před začátkem lekce. Při včasném a řádném neodhlášení z lekce 24 hodin před jejím začátkem U JEDNOTLIVÝCH VSTUPŮ po Vás bude Joga Joy Centrum nárokovat platbu za lekci při Vaší další návštěvě. U PERMANENTEK Vám při včasném a řádném neodhlášení a to nejpozději 24 hodin před jejím začátkem Vám bude z Vaší permanentky strhnutý vstup bez nároku na jakoukoliv náhradu. Pokud nemůžete na svou lekci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu.

Děkujeme za pochopení. Jde o vzájemný respekt vůči všemu a všem.

ODHLÁŠENÍ Z KURZŮ, SEMINÁŘŮ, WORKSHOPŮ, AKCÍ, DALŠÍCH SLUŽEB

Pokud se klient na zvolenou akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví nejlépe na e-mail tana.ametova@seznam.cz nejpozději 24 hod před začátkem akce, je Joga Joy Centrum oprávněno akci účtovat v plné výši. Pokud nemůžete na svou akci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu. Děkujeme za pochopení.Platba a storno podmínky 


JEDNOTLIVÉ LEKCE

platba na místě v hotovosti, nelze platit kartou

60'lekce ... 170,- Kč

90'lekce ... 220,- Kč

VSTUPOVÉ PERMANENTKY S AKTUÁLNÍ PLATNOSTÍ NA DANÉ POLOLETÍ (tzn. aktuálně do 31. 1. 2019)

Permanentky se hradí převodem na č.ú. Joga Joy Centra: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte Vaše tel.číslo, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení nebo v hotovosti 

5 vstupů na 60'lekce ... 750,- Kč

10 vstupů na 60'lekce ... 1 500,- Kč

5 vstupů na 90'lekce ... 1000,- Kč

10 vstupů na 90'lekce ... 2 000,- Kč

Po uhrazení permanentky na účet Joga Joy Centra nebo hotově přímo v Joga Joy Centru Vám bude Vaše permanentka přidána na Váš uživatelský účet a bude automaticky odečítána při Vaší rezervaci lekce. Platí i na všechny předem zarezervované lekce.

STORNO PODMÍNKY OTEVŘENÝCH LEKCÍ

Rezervovanou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému nebo přes e-maily Potvrzení či Připomenutí lekce nejpozději 24 hodin před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude cena lekce ze strany Joga Joy Centra po Vás nárokována při Vaší další návštěvě. U permanentek Vám Váš vstup bude automaticky odečten bez nároku na jakoukoliv náhradu ze strany Joga Joy Centra. Pokud nemůžete na svou lekci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu.

Děkujeme za pochopení.


PLATBY A STORNO PODMÍNKY U KURZŮ, SEMINÁŘŮ, WORKSHOPŮ, AKCÍ, DALŠÍCH SLUŽEB

Po přihlášení na akci v rezervačním systému, který je závazný zašlete do 5 dnů platbu na č.ú.: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte vaše tel. číslo, do zprávy Vaše jméno a příjmení a název akce. Pokud nebude částka připsána na účet Joga Joy Centra, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolenou akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví nejpozději 24 hod před začátkem akce, je Joga Joy Centrum oprávněno akci účtovat v plné výši. Pokud nemůžete na svou akci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu. Děkujeme za pochopení.

V případě zrušení lekce, kurzu jógy, semináře, workshopu či jiné akce ze strany pořadatele - Joga Joy Centra Vám vrátíme celou částku a to nejpozději do týdne od plánovaného data začátku konání lekce či jiné akce na Váš účet nebo hotově při platbě v hotovosti.