... zdravá, krásná a hormonálně vyrovnaná žena plná klidu a svého ženství ...Seminář hormonální jógová terapie pro všechny ženy podle Dinah Rodrigues s Alenou Šarvajcovou 

Seminář Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues

  

Termín: pátek 17. 5. 2019 od 18.00 do 21.00

 sobota 18. 5. 2019 od 10.00 do 17.00

Lektor: Alena Šarvajcová, certifikovaný lektor jógy a hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues 

Cena: 2 800,- Kč včetně tištěného materiálu k domácímu cvičení 


Na víkendovém semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie pro ženy včetně protistresových cviků.
Sestava podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolizmus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla a myslil.Sestava trvá 30 minut. Je vhodná pro ženy jakéhokoli věku, které řeší problémy spojené s hormonální nerovnováhou a po 35.roku věku funguje jako prevence. Není potřebné mít předešlé zkušenosti s jógou.
Pravidelné cvičení Hormonální jógy pomáhá při nejrůznějších potížích způsobených hormonální nerovnováhou jako například problematická či bolestivá menstruace, nastupující menopauza, potíže s pletí, padání vlasů, změny nálad a potíže se spánkem, deprese, inkontinence, hypofunkce štítné žlázy. Restartuje hormonální žlázy s vnitřní sekrecí. 

PŘIHLÁŠKA A ZÁVAZNÁ REZERVACE ZDE:

 https://www.jogajoy.cz/rozvrh-a-rezervace-2/ 

PLATBA A STORNO PODMÍNKY:

Po přihlášení na akci v rezervačním systému, který je závazný zašlete do 5 dnů platbu na č.ú.: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte vaše tel. číslo, do zprávy Vaše jméno a příjmení a název akce. Pokud nebude částka připsána na účet Joga Joy Centra, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolenou akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví nejpozději 24 hod před začátkem akce, je Joga Joy Centrum oprávněno akci účtovat v plné výši. Pokud nemůžete na svou lekci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu. Děkujeme za pochopení.

Těším se na Vás Vaše Ája Šarvajcová a Joga Joy Centrum