Jin Jang Jóga aneb Páteř jako opora našeho života ... s Janou Provazníkovou

Seminář  Jin  Jang  Jóga na téma                                        Páteř jako opora života 

Termín: 

sobota 29. 9. 2018 

od 10 do 13 hod

Lektor: Ing. Jana Provazníková, Certificate Yin Yoga Teacher, 50 HR Yoga Alliance, Angela Jervis Read

Cena: 600,-

Dlouhá jin jóga zaměřená na zvýšení ohebnosti/pružnosti naší páteře a uvolnění celé oblasti zad, aby se nám snáze předklánělo, zaklánělo, uklánělo a přetáčelo.

Usměrnění toku energie v meridiánu žaludku a meridiánu sleziny. Zaměříme se především na protažení povrchové přední linie (superficial front line) a spirální linie (spiral line).

Workshop plný vlastní praxe, ve kterém si vyzkoušíme meditaci všímavosti "mindfulness", a to meditaci "Všímavost vůči tělu a dechu", která nás bude provázet celým setkáním.

Jin jóga je charakteristická dlouhým spočinutím v pozicích (3-5 minut), kterým působíme na hluboké pojivové tkáně tj. fascie. Uvolníme přebytečné napětí nejen v naší páteři, ale i v celém těle. Hluboce se zrelaxujeme.

V druhé části workshopu se osvěžíme lehkou jangovou praxí, ve které si s pomocí pomůcek ukážeme, jak cvičit ásany, aby udržovaly naši páteř zdravou (Jóga pro zdravá záda).

A protože smyslový orgán, který se řadí k meridiánu žaludku jsou ústa, workshop zakončíme Rozinkovou meditací.

Vhodné pro všechny, ženy i muže, pro pokročilé jogíny i pro ty, co jógu nepraktikují případně ji mají jako doplňkové cvičení k jinému sportu.

Těším se na viděnou Jana

PŘIHLÁŠKY A ZÁVAZNÁ REZERVACE MÍSTA ZDE: https://www.jogajoy.cz/rozvrh-a-rezervace-2/

PLATBA A STORNO PODMÍNKY:

Po přihlášení na akci v rezervačním systému, který je závazný zašlete do 5 dnů platbu na č.ú.: 7267970411/5500 jako v.s. uveďte vaše tel. číslo, do zprávy Vaše jméno a příjmení a název akce. Pokud nebude částka připsána na účet Joga Joy Centra, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolenou akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví nejpozději 24 hod před začátkem akce, je Joga Joy Centrum oprávněno akci účtovat v plné výši. Pokud nemůžete na svou lekci přijít z jakéhokoliv důvodu a nestihli jste se včas odhlásit, tak své místo můžete převést na jinou osobu. Děkujeme za pochopení.

..